TR | EN
İş Güvenliği

İnsan kaynağını şirketimizin organizasyon yapısının temel unsuru olarak görüyoruz. Tüm çalışanlarımızın güvenli bir iş ortamında çalışmasını sağlamak, şirketimizin birinci önceliğidir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, iş güvenliği konusunu öncelikli hale getiriyor ve bütün organizasyonumuzu bu doğrultuda şekillendiriyoruz.

Firmamız uluslararası projelerde yer alarak dünya standartlarında iş güvenliği uygulamalarına uyum sağlamış ve kendi standartlarımızı bu yüksek kalite standartlarına göre belirlemiştir. İş güvenliğini kurumsal bir öncelik olarak ele alarak, projelerimizde ve merkez ofisimizde gerekli yapılanmayı oluşturduk. Örnek süreçleri benimseyen yönetici kadrolarımızı görevlendirerek iş güvenliği uygulamalarını etkin bir şekilde hayata geçirme yolları arıyoruz.

Projelerimizdeki risk faktörlerini titizlikle tanımlayıp değerlendirmenin yanı sıra belirlediğimiz risk yönetimi stratejileri ile potansiyel riskleri minimize etmekteyiz. Bu aynı zamanda iş sırasında oluşabilecek tehlikeleri önlemek için gerekli düzenlemeler yapmamızda bize yardımcı oluyor. Acil durum planları oluşturarak tüm çalışanlarımızın bu planlara hakim olmasını sağlıyor ve beklenmedik durumlarda etkili müdahaleyi temin ediyoruz.

NAYAP olarak, personelimizin ve alt yüklenicilerimizin düzenli olarak bilgilendirilmesi ve eğitilmesiyle iş yerindeki riskleri tanımalarını ve güvenli çalışma prosedürlerini uygulamalarını sağlıyoruz.